Brantš

Järvamaa kohvikud kutsuvad brantšile

Toidupiirkond 2022 – Järvamaa kutsub kaheksal järjestikusel pühapäeval hilisele hommikueinele ehk brantšile erinevatesse Järvamaa kohvikutesse.

Brantšid toimuvad igal pühapäeval alates 5. veebruarist kuni 26. märtsini ning igas toidukohas algab pidusöök kella 11st ja kestab kuni 14ni.

Küünlakuu viiendal päeval toimuvad luksuslikud söömaajad kohvikus Uskumatu, 12. veebruaril Kreisi trahteris, 19. veebruaril Treegeri kohvikus Paides. Kuu viimasel pühapäeval liigutakse Paidest kaugemale ja 26. veebruaril on brantš Kilplaste Kojas Müüsleris.

Märtsis toimub kuu viiendal päeval hiline hommikusöök Paide Teatrikohvikus, 12. märtsil Wittensteini Tegevusmuuseumis Paides, 19.märtsil restoranis Tikupoiss Imaveres ja kuu viimasel pühapäeval, 26. märtsil, Vaksali kohvikus Türil.

Menüüs on külm ja soe toit, midagi magusat, kuumad ja külmad joogid, mulliga ja mullita ning kindlasti on kavas igas toidukohas üks mahlane ning Järvamaale omane Pokteil.

Luksuslik hommikueine maksab täiskasvanule 22 eurot, lapsele 10 eurot, alla viieaastane saab mekkida muidu.

Mis teeb hommikusöögist brantši? Brantš on alati nädalavahetusel toimuv väga pikk ja aeglaselt kulgev eriliste ja luksuslike söökidega seltskondlik hiline hommikueine, mis libiseb lõunani, sest söömisega ei kiirustata. Laud on kaetud veidi aeganõudvamate maitsvate hommikusöökidega või valmistatakse lõunasöök ootamatus hommikueine võtmes.

Vali menüüst meelepärased road ja naudi siinseid rikkalikke maitseid.

Kohtumiseni brantšil mõnes Järvamaa kohvikus!

 

Teate koostas:

Piret Sihver

Toidupiirkond 2022 Järvamaa

turundus ja kommunikatsioonijuht

piret@jarva.ee